Jsme dodavatelé značek:


Bridgestone

Firestone

Matador

Dunlop

GoodYear
A dalších...
Zavřít
IMAR Kontakty
Prodloužení záruky

YUKI

Taky jste odkládali koupi motocyklu či skútru až na jaro, abyste  si nezkracovali záruku o jednu zimu? Nyní již nemusíte!  Motorky a skútry YUKI koupíte už nyní bez toho, že si zkrátíte záruku o zimním  období! Koupíte-li YUKI v období  listopadu  2013 do února 2014, dvouletá  záruka Vám poběží až od 1. března 2014! Budete mít záruku stejnou, jako když koupíte stroj až na jaře! Přesto se z něj můžete těšit už zítra.

Akce je platná pro nově  zakoupené  skútry a motorky Fairy 50/125 a motocykly RS 125, TR 125 a SM 125 v celé prodejní síti YUKI od 1. listopadu 2013 do 1. února 2014.

Prodloužení dvouleté záruky Vám bude potvrzeno certifikátem  přímo od importéra. Záruku je možné prodloužit  pouze v případě, že od zakoupení do  března 2014 nenajedete více než 1000 Km. Těšte se z nové YUKI už nyní třeba pod stromečkem…

 

Menu

Prodloužení záruky

yuki
Taky jste odkládali koupi motocyklu či skútru až na jaro, abyste  si nezkracovali záruku o jednu zimu? Nyní již nemusíte!  Motorky a skútry YUKI koupíte už nyní bez toho, že si zkrátíte záruku o zimním  období!

Více zde

Aktuálně

Auto akce - slevy až 25%
na široký sortiment ALU disků

 

Moto akce - slevy až 25%
na pneu Avon, Dunlop, Continental, Mitas, Metzeler, Vee Rubber a další...

Bridgestone Potenza

Sportovní pneu pro výkonné a rychlé vozy
Mimořádné zrychlení pneumatik Potenza a jejich odezva při brždění vám nabízí svobodu a ovladatelnost, o kterých jste vždy snili.
Potenza RE050 vysoký standard pro bezpečnost a spolehlivost.

Více informací...

Firestone Firehawk

firestone_pneu_s

Skvělá zábava pro sportovně založené řidiče
Milujete napětí dobrodružství, ale odmítáte kompromis v bezpečnosti? Seznamte se s nejsportovnějším členem rodiny Firestone.
Pneumatika Firehawk SZ90μ nabízí skutečně všestranný výkon a dokonalou...

Více informací...

First Stop Tour

Vyrovnaný poměr ceny a výkonu
First Stop Tour je poslední vývojová novinka a nabízí velmi atraktivní a moderní design pro vyrovnaný poměr ceny a výkonu.
Hlavní rysy tohoto běhounu jsou velmi dobrý výkon za mokra a dlouhá životnost.

Více informací...